W roku szkolnym 2020/2021 samorząd szkolny reprezentują:

Przewodnicząca Samorządu Szkolnego - Emilia Panek (2h)

V-ce Przewodnicząca Samorządu Szkolnego - Natalia Dobrowolska (2f)

W roku szkolnym 2019/2020 samorząd szkolny reprezentują:

Przewodnicząca Samorządu Szkolnego - Natalia Różalska (2c)

W roku szkolnym 2019/2020 samorząd szkolny reprezentują:

V-ce Przewodnicząca Samorządu Szkolnego - Iwona Rocka (2c)

W roku szkolnym 2018/2019 samorząd szkolny reprezentują:

Przewodnicząca Samorządu Szkolnego - Agata Pszczółkowska

V-ce Przewodnicząca Samorządu Szkolnego - Karolina Masiak

Samorząd Uczniowski „Zośki” działa płynnie od 2010 roku. Został utworzony z inicjatywy nauczyciela historii i WOSu w Naszej szkole, Pana Donalda Szoki, który przez całą działalność SU jest jego opiekunem i wspiera Nas w działaniach. Pierwszym Przewodniczącym SU został Jakub Burtea, zaś pierwszym Radnym wystawionym do Młodzieżowej Rady Dzielnicy Wola został Adam Brodowski. To Oni rozpoczęli pracę, którą później kontynuowała Maja Rzeczycka (jako Przewodnicząca i Radna) oraz Mateusz Piotrowski (także jako Przewodniczący i Radny).

W trakcie swojej pracy SU kreował życie kulturalne szkoły, organizował zbiórki pieniężne i kiermasze, brał udział w akcjach wolontariackich, reprezentował szkołę na poziomie dzielnicy i miasta, organizował imprezy integracyjne i konkursy dla społeczności szkolnej  oraz czynnie wspierał w działaniach MRD Wola.

Jeśli masz ochotę zrobić coś dla siebie, lubisz brać czynny udział w życiu szkoły, lub chcesz rozpocząć swoją przygodę z polityką, Samorząd jest dla Ciebie!

Przyjdź i zostań z Nami!

Poniżej prezentujemy regulamin Samorządu Uczniowskiego:

REGULAMIN_SU_LXXXVI_LO.docx