INFORMACJE

Pracownicy szkoły

Dyrektor szkoły:

Zajączkowska Katarzyna (łacina, kultura antyczna)

 

Wicedyrektor szkoły:

Smak Ewa (geografia)


Pracownicy dydaktyczni:


Barczak Michał (techniki aktorskie)

Bartczak Tomasz (j.rosyjski)

Ciepielewska-Andrejczuk Agnieszka (j. polski)

Ciosek Leszek (w-f)

Doleszczak Dominika (psycholog)

Ekonomiuk-Dąbrowa Helena (matematyka)

Gryszczuk Piotr (j. polski)

Gabral-Kwiecień Joanna (biologia)

Grzywacz Jarosław (j.niemiecki)

Jakubiak Robert (historia, wos)

Karlińska Iwona (j. angielski)

Karolewska Urszula (biblioteka)
Kaszewska Monika (taniec, teatr musicalowy)

Klotz Marcin (religia)

Kłos Katarzyna (chemia)
Kowalska Małgorzata (fizyka i astronomia)

Kozłowska Anna (pedagog szkolny)
Kur Piotr (podstawy przedsiębiorczości, filozofia, etyka)

Łągiewka Agnieszka (j. angielski)

Maciak Joanna (matematyka)

Maleszyk Damian (w-f)

Masny Wojciech (matematyka)

Mazur Edyta (j.francuski)

Mazur Kinga (chemia)

Mosoń Agnieszka (j. polski)

Muchowska Katarzyna (j. angielski)

Niedźwiedzka Edyta (biologia, chemia)
Niziurska Agnieszka (wiedza o kulturze, plastyka)

Nojszewska Agnieszka (j. angielski)
Ochnio Joanna (wychowanie fizyczne)
Orowiecki Janusz (technologia informacyjna)
Oziembłowska Katarzyna (biologia)
Pachulska Małgorzata (historia)

Serkowska Ewa (j. hiszpański)

Skrzecz Marcin (taniec, teatr musicalowy)
Słocka Marzena (wychowanie fizyczne)

Sobota Wojciech (edukacja dla bezpieczeństwa)

Szoka Donald (historia, wiedza o społeczeństwie)
Szymalak Sebastian (j.angielski)
Szymczak Anna (geografia)

Tatol Magdalena (j. angielski)

Tomaszewska Alicja (biologia)

Trzaskowski Michał (religia)
Trześniowska-Probola Agnieszka (j. angielski)

Włodarczyk Paula (psycholog)

Wnorowska-Brudek Bożena (j.angielski)
Zwolińska Anna (j. polski)

 

 

Pracownicy administracji:

Zawierucha Piotr - kierownik godpodarczy

Siwek Wioletta - sekretarz szkoły

Zawadzka Magdalena - specjalista (ds. uczniów)
 

Kozłowski Tomasz (dozorca)

Nienałtowska Beata (woźna)

Oszkiewicz Andrzej (dozorca)
Ptasińska Ewa (woźna)
Pociech Ewa (woźna)

Skomorowski Robert (woźny)
Trafalska Halina(woźna)

 


 

 

Wiadomości

Kontakt

  • LXXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Batalionu "Zośka"
    ul. Garbińskiego 1
    01-122 Warszawa
  • (+22) 836 48 38

Galeria zdjęć